En İyi IPTV Firması

admin
3 Min Read

En iyi iptv firması çok iddialı bir etiket olabilir. Zaten hiç bir firma mükemmel değildir. Ancak en iyi olmak için çaba gösterenler ile sürekli yerinde sayarak sadece para odaklı çalışan iptv firmaları tabii ki ayrışmalıdır. Hem Türkiye hem de Avrupa en iyi iptv firması olmak için çabalayan firmalar çok nadirdir. Çünkü belli bir üye kitlesine ulaştıktan sonra firmalar teknolojilerini yenilemeden sadece hasılata bakmaktadır.

En iyi iptv firması seçimi

Başarılı firmalar genellikle firma adı ile değil teknolojileri ile reklam yaparlar. Çünkü bu işin odak noktası bizce teknolojidir. Altyapısı güçlü olan iptv firmaları zaten uzun yıllar boyunca faaliyetlerini sürdürmektedir. Güncel trendleri takip etmeyen, sunucularına bakım yapmayan ve sürekli taklit peşinde koşan firmalar ise bırakın üye kazanmayı, sürekli üye kaybederek piyasadan silinmeye mahkum olmaktadır.

Yayın kalitesi her geçen gün artmakta, maç izle diye iptv almak isteyen üyeler de artık yüksek kalitelerde domnadan maç izlemek istemektedir. Yayıncı kuruluşlar maçları 4K kalitesinde sunarken izleyiciler de bu imkandan faydalanmak istemektedir. Legends IPTV olarak 4K, HEVC, RAW, Full HD, HD+ ve mobil görüntü kalitesinde seçenekler sunarak üyelerimizin hem görüntü kalitesi yüksek maç linki hem de kota harcamayan maç linki ile izlemesini sağlıyoruz.

En iyi iptv firması sunucusu

Üyelik sisteminde en dikkat çeken detay sunucudur. Çünkü yayınların takılmadan izlenmesi ve yüksek trafik aldığında dahi çalışması gereklidir. Kullanıcı tarafından gelen şikayetlerin bir çoğu da sunucu kaynaklıdır. Legends IPTV olarak Titan Panel ve %99 Uptime Sunucularımız ile mükemmele yakın kullanıcı deneyimi sunmaktayız. Üstelik tüm yeni üyelerimiz için ücretsiz iptv test imkanı da sunmaktayız.

VoD arşivi dediğimiz güncel sinema filmleri, haftalık diziler, belgeseller, +18 içeriklerin olduğu sunucuların gelen tüm taleplere takılma olmadan yanıt vermesi çok önemlidir. Özellikle canlı maç izle zamanlarında yaşacak aksaklıklar hiç de hoş karşılanmamaktadır. Maç yayını sırasında geriden gelme olayı olağan bir süreçtir. Çünkü kablolu yayının internete aktarılması ve kullanıcıya ulaştırılmasından kaynaklı gecikme olmaktadır. Bu gecikme internet hızına da bağlı olmakla birlikte 15-45 sn arasında değişiklik göstermektedir.

En iyi iptv firması sitesi

En iyi iptv firmasını seçerken kullanıcılar öncelikle web sitesinden yola çıkarak firmalarla tanışmaktadır. Daha sonra ücretsiz test seçeneği ile firmanın hizmetlerini dener. En son ise ücret değerlendirmesi yaparak firma ile çalışır ya da çalışmaz. Legends IPTV olarak farkımız bir de bu noktada ortaya çıkmaktadır. IPTV firmaları arasında araştırma yapılırken biz genellikle tavsiye edilen oluyoruz. IPTV tavsiyesi için ilk sırada biz önerilmekteyiz. Ayrıca web sitemiz sade ve anlaşılır durumdadır. Şeffaf fiyatlandırma politikamız ile üyelerimize her zaman en iyi hizmeti en ucuz iptv fiyatı ile sunmaktayız.

Legends IPTV olarak yıllardır üyelerimiz için en iyi olan teknolojiyi kullanıyoruz. Kaliteli olan hizmette ödün vermiyoruz. Sunucularımızı her zaman güncel tutuyoruz ve yenileniyoruz.

Share This Article
Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir