En İyi IPTV Uygulamaları

admin
4 Min Read

En iyi iptv uygulamaları konusunu ele alırken şu bilinmelidir ki yüzlerce IPTV servis sağlayıcısı var ve sundukları özellikler, programlar, erişim kolaylıkları, ülkenize veya şehrinize bağlı olarak büyük ölçüde değişmektedir. Türkiye’de üye olup kullanabileceğiniz en iyi ve en alternatif IPTV hizmeti olarak legentstv.net IPTV alabileceğiniz dijital platformlar arasında yer almaya başladı.

IPTV izlemek için indirebileceğiniz bir çok IPTV uygulamaları mevtur. Bu uygulamalardan hemen hemen tamamı aynı zamanda smart tv’den iptv izlemek özelliğini barındırıyor. Aşağıda listelenen IPTV uygulamaları da akıllı TV’den iptv izlemek için kullanılabimektedir.. En çok kullanılan, donmayan en iyi IP TV uygulamaları hangileri diye soran takipçilerimiz için küçük ama kullanışlı bir liste hazırladık.

SS IPTV (ssiptv, ssip tv)

Akıllı televizyonlar için en popüler IPTV uygulaması hangileri sorusuna verilecek ilk yanıtlardan birisi SSIPTV yani Simple Smart IPTV dir. SS IPTV, uygulamayı kullananlara kolay bir IPTV izleme fırsatı sunan LG Smart World ün birinci uygulamasıdır. Aynı zamanda ödüllü IPTV uygulaması olarak öne çıkan SS IPTV, LG Smart TV’lerde uygulama yükleme paneli ile kolayca yüklenebiliyor. Samsung Smart TV  için de tizen ve non-tizen uygulamaları indirdikten sonra USB ile ssiptv kurulumu yapmak için TV’deki USB bağlantı noktasına takılarak hızlıca yüklenebiliyor. Philips Smart TV’lerde tarayıcı vasıtası ile app.ss-iptv.com adresinden uygulama yüklenip kullanılabiliyor.

Smart IPTV (siptv, smart iptv)

Smart IPTV bir çok kullanışlı özelliği barındırın ücretli bir uygulama olarak öne çıkıyor. Samsung, LG smart tv lerde, android tv , Amazon Fire Stik ya da Mi Stick gibi cihazlarda kullanabilmek için smart iptv aktivasyon yapmak gerekiyor. Legends TV IPTV olarak kurulumlarınız için anında ücretsiz destek hizmeti vermekteyiz. Sizin için açılan kullanıcı hesap bilgileri ve smart tv MAC adresini kullanarak smart iptv uygulamasını televizyona kurmak ve kesintisiz iptv izlemek oldukça kolay olacaktır. Ayrıca küçük bir not eklemek gerekirse kurulum sonrası uygulamanızı yeniden başlatmayı unutmayın.

IPTV Smarters

Canlı maç yayını için link arayan bir çok kullanıcımız IPTV smarters uygulaması ile karşılaşmıştır. Ayrıca geniş VoD arşivi erişimi için de iptv smarters kurulumu yapmak keyfinizi katlayacaktır. Smart tv uygulamasını kurulum talimatlarını adım adım uygulayarak ya da destek ekibimize ulaşarak rahatça kullanabilirsiniz. Ayrıca IPTV Smarters bilgisayarda kullanmak da mümkündür. Kurulum dosyasını indirdikten sonra ios mac te dahi çalışmaktadır.

SETIPTV (set iptv)

Akıllı televizyondan iptv seyretmek için kullanıcılarımızın yoğunlukla tercih ettiği ücreti uygulamalardan birisi de set iptv uygulamasıdır. Uygulama yedi gün boyunca kullanıcılarına ücretsiz set iptv kullanma imkanı sunmaktadır. Buna set iptv deneme versiyonu da denilebilir. 7 gün sonunda aktivasyon ödemesi yapılması gerekmektedir. Bu işlemden sonra ise Legends IPTV nin binlerce güncel içeriğine erişmek sadece saniylere sürmektedir.

En iyi iptv uygulamaları listesi

Legends IPTV den oluşturacağınız üyeliğinizi hemen hemen tüm iptv uygulamalarında aktif olarak rahat şekilde kullanabilirsiniz. Canlı maç yayını, netflix izle, disney izle, exxen maç izle gibi arayışlarınızın önüne tek bir iptv üyeliği ile geçebilirsiniz. Güncel sinema filmlerini de en önce siz izleyebilir, yetişkin içerikleri olan +18 film izle seçeneğini dahi anında görüntüleyebilirsiniz.

En iyi iptv uygulamaları listesi hakkında teknik destek ve tavsiye almak için bizimle whatsapp hattımızdan irtibata geçebilirsiniz. IPTV fiyatları için sitemizin paketler sayfasına göz gezdirebilir ya da doğrudan bize danışabilirsiniz. Unutmayın Legends IPTV üyeliği için ücretsiz iptv test et imkanı sunmaktayız.

Share This Article
Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir