İletişim Formu

whatsapp

+447878730568

Whatsapp Destek Hattı

eposta

[email protected]

E-Posta ile Destek Merkezi

ssport
nickledeon
netflix
disney
penthouse
nat-geo
dünya

Donmadan, Kasmadan, Canlı Maç Yayını

İnternetin Olduğu Her Yerde

Dünyanın en çok takip edilen liglerini, dizi ve vizyondaki film içeriklerini, klasikleşmiş eserleri, güncel dijital platform içeriklerini, yetişkinler için +18 kanalları, eğlenceli çocuk kanallarını tek bir IP ile tüm cihazlarınızdan internetinizin olduğu her yerde takip edebilirsiniz. Kesintisiz maç yayını, donmayan, kasmayan en hızlı IPTV hizmetimiz ile maç linkini rahatça izleyebilirsiniz.

Çanak anten bağımlılığını ortadan kaldıran, internetten sunucular üzerinden verilen yayınları, aktif internet bağlantınız ile izlemenizi sağlayan bir sistemdir.

Yayınlarımız normal uydu yayınlarına göre 10 ile 15 saniye arasında geriden gelmektedir. Bu hız platformların kendi abonelik sistemli internet yayınlarına (Tivibu GO, Bein Connect, Dsmart GO vb.) nazaran daha hızlıdır.

SD ve HD yayınlar için en az 5MBit/s, Full HD yayınlar için en az 8Mbit/s ve 4K yayınlar için en az 12Mbit/s stabil internet bağlantısına sahip olmanız gerekmektedir.

Abonelik işleminizden sonra 3 gün içerisinde bizden kaynaklı yayınlarda donma ve açılmama durumlarında geri ödeme talep edebilir, ödediğiniz ücreti geri iade alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Hayır izleyemezsiniz yalnızca 1 cihazdan izleyebilirsiniz. Aynı anda farklı cihazlardan açtığınız zaman otomatik olarak yayın kapanacaktır.

Abonelik satın almadan önce, canlı destek üzerinden veya Whatsapp Müşteri Destek Hattımızdan bizimle iletişime geçerek test yayını talep edebilir, ücret ödemeden önce hizmetimiz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Ödeme sağlayıp, abonelik aldıktan sonra canlı destek veya Whatsapp hattımızdan bizimle iletişime geçmeniz halinde kurulumunuz anında yapılarak abonelik bilgileriniz tarafınızla paylaşılacaktır.

Legends TV IPTV üyeleri yayınlarını istedikleri gibi Android – IOS Cep Telefonları / Tabletleri, Smart TV’leri, Bilgisayarları yada TV Box’ları üzerinden izleyebilmektedir. Smart özellikli ve mag özellikli tüm cihazlara kurulumumuz mümkündür.

destek

7/24 Canlı Destek

Kurulum ve Destek

domnayan-iptv

Donmayan Yayın

%99 Uptime Sunucu

düşük-fiyat

En Düşük Fiyat

Uygun Fiyat Garantisi

memnuniyet

%100 Memnuniyet

Fiyat ve Performans

En Kapsamlı IPTV İçeriği

Binlerce yüksek kalitede izleyebileceğiniz VoD arşivinin yanında dünyanın her köşesinden ulusal ve yerel kanalı canlı izleyebileceğiniz eşsiz bir içerik ile hizmet veriyoruz. Vizyon filmleri, +18 yetişkinler için arşiv ve Netflix, Exxen, Amazon Prime, BluTV, Disney gibi dijital platformların güncel içerikleri ile kapsamlı bir seyir fırsatı sunuyoruz.

Türkiye Süper Ligi, İngiltere Premiere Lig, Almanya Bundesliga, İspanya La Liga, İtalya Serie A ve Arabistan Pro Lig maçlarını canlı canlı Full HD kalitede kasmadan, donmadan ekranınıza taşıyoruz.

Kaliteli IPTV, kaliteli içeriklerle olur. Aynı zamanda kaliteli içeriği Yüksek Kalitede sunmak gerekir. Donmayan, kasmayan en iyi IPTV deneyimi için Legends TV IPTV ile tanışın. Üstelik 7/24 Canlı Destek hizmeti ile…

sevinc

IPTV Keyfini Yaşamaya
Hazır Mısın?

Ücretsiz dene, en uygun fiyata satın al, anında kullanmaya başla!

gol-sevinci