IPTV Bayilik İşlemler

admin
3 Min Read

IPTV bayilik işlemleri için bir çok insan merak duymaktadır. Girişimde bulunmak ya da en azından bilgi almak için sürekli araştırma yapılmaktadır. Aslına bakarsanız üye portföyüne sahip olan, ya da potansiyeli yüksek olan herkesin başarı ile yapabileceği bir işlemdir iptv bayiliği…

IPTV Bayilik İçin Gerekenler

Altyapısı hızlı olan bir sunucu ile çalışıyorsanız, üyelerinizin eğlenceli vakit geçirmesi için çabalıyorsanız iptv bayilik tam size göre bir iş olabilir. Legends IPTV olarak zaten bizler üyelerimize, bayilerimize Avrupa ve Türkiye için tüm hizmetlerimizi özel olarak sunmaktayız. Amacımız eğlencenin paylaşılarak çoğalmasıdır. Kredi sistemi ile yürüyen oturaklı bir iptv bayilik sistemini inşa etmiş durumdayız.

Öncelikli olarak ilk hedef üye kitlenizin büyümesine çabalamaktır. Sunucu altyapısı ya da iptv kanalları listesi sizin için önemli olmamaktadır. Çünkü Legends IPTV, bu hizmetleri sizin için üyelerinize zaten sağlamaktadır. Önemli olan portföyün büyütülerek geniş ama kaliteli bir kitle oluşturmaktır. Kitleyi büyütmenize yardımcı olacak tanıtım amaçlı reklamlar, web sitesi de şartlarımız arasında yer almaktadır. Her bayinin aktif olarak kullanacağı web sitesi üye kazanması açısında büyük önem taşır.

Kredi sistemi ise şu şekildedir; hesabınıza tanımlanacak minimum miktardaki krediyi bizden talep edeceksiniz. Daha sonra bu kredi ile kayıt ettiğiniz üyelere siz kredi tanımlayacaksınız. Paketleri istediğiniz fiyatlarda satmakta serbestsiniz. Ancak tabii ki rekabetçi bir piyasada hizmet verdiğinizi unutmamalısınız. Çünkü rakipleriniz de sektörde fiyatları belirleyici olmaktadır.

Üyelerinize saniyeler içerisinde yeni hesap tanımlayabilir, hesaba özel tanımlamalar sağlayabilirsiniz. İster bilgisayardan ister mobil cihazlarınızdan kolaylıkla üyelerinizi ve hesaplarını yönetebilirsiniz.

IPTV Bayilik Fiyatları

Fiyat belirleme işlemi sektörün genel ortalama düzeyinde yapılmaktadır. Sunduğumuz yüksek hızlı sunucu imkanları ile piyasanın zirvesinde olduğumuzu belirtmek isteriz. Üyelerinizin canlı maç izle, netflix izle, exxen izle gibi seçenekleri en turaklı şekilde değerlendirebilecekleri bir sistem inşa etmiş durumdayız. Avrupa iptv fiyatları ve Türkiye iptv fiyatları için belirleyici etken kalitemizdir.

Paketler sayfasından güncel iptv fiyatlarını incelemenizi tavisye ederiz. Tabii ki bayilik sisteminde kredi ücretlerini daha farklı belirlemekteyiz. Bayi fiyat listesine ulaşmak için Legends IPTV satış ekibimiz ile whatsapp hattımızdan iletişime geçebilirsiniz.

IPTV Satabilir miyim?

Uzun yıllardır IPTV hizmeti veren firmamız yaklaşık 4 yıldır bayi hizmeti de veriyor. Şartları sağlayan herkes satış işlemi yapabilir. Ucuz fiyatlarla iptv satış işlemi için kredilerinizi kendinize göre hesaplamanız yeterlidir. Böylece iptv satabilir miyim diyen herkes para kazanma şansını elde eder. IPTV den para kazanmak mümkündür. Ancak titiz çalışma ve aktif olarak destek vermek gerekir. Bu şekilde üyelerin memnuniyeti sağlanır.

Share This Article
Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir