Telefondan IPTV İzleme

admin
4 Min Read

Hayatımızın vazgeçilmez en önemli parçası konumunda olan cep telefondan iptv izleme işlemleri için nasıl yaparım bilgisini paylaşmak istiyoruz. İnternet erişimi olan her yerden, her cihazdan iptv izle imkanı sunan Legends IPTV mobil cihazlar için kota dostu yayınlar da sağlamaktadır. Akıllı telefonlar genellikle yüksek GB kotalı internet paketlerine sahip oluyor. Ancak yine de 90 dakikalık bir maç yayınını ya da netflix dizisi izle anında kota daha fazla tüketilebiliyor. %99 uptime sunucularımızdaki kota dostu yayın seçenekleri ile hem yüksek hızda hem de kota dostu hızlarla keyfiniz yarıda kalmaz.

Telefondan iptv ücretsiz mi?

Android telefondan ya da apple iphone telefondan iptv izlemek aslına bakarsanız oldukça kolaydır. Uygulama mağazalarında onlarca iptv uygulamaları ücretli ya da ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Bu uygulamaları indirdikten sonra Legends IPTV tarafından üyeliğiniz için oluşturulan link ya da XTREAM kod ile rahatlıkla telefondan iptv izle seçeneğini kullanabilirsiniz.

Cihazınız ve bütçeniz için en uygun olduğunu düşündüğünüz uygulama ile yola devam edecek olursak, bir kaç adımda mobil iptv izleme fırsatına erişebileceksiniz. Ancak şu unutulmamalıdır ki, ücretsiz ya da ücretli herahangi bir iptv uygulamasını indirdiğinizde yayınlara doğrudan erişim sağlanamazsınız. Yayın gelmiyor, maç açılmıyor gibi sorunlarla karşılaşırsınız. Uygulamada kullanılmak üzere teknik ekibimiz tarafından sizlere bir link ya da kod verilmesi gerekmektedir. Bu link ile uygulamaya giriş yaparak binlerce içeriğe erişim sağlayabilirsiniz.

Telefondan iptv ayarları

Play Store iptv ya da ios app store iptv uygulamaları için mağazadan belirlediğiniz bir uygulamayı indirin. Kullanıcı yorumlarını, son güncelleme zamanını da dikkate almanız sizin için keyifli olacaktır. Uygulama indiğinde ise kullanıcı simgesi ve kanal listesi gibi bir ekranla sizi karşılayacaktır. Kanal listesi bir kaç yabancı yerel kanalı kapsamaktadır. Bu kanallar harici iptv kanalları listesine yeni kanalları eklemek için giriş yapmanızı isteyecektir.

IPTV uygulamasında giriş yapmak oldukça kolaydır. Fakat yukarıda da belirttiğimiz gibi bu alan için gerekli bilgileri Legends IPTV üyeliği ekibi hazırlamaktadır. Whatsapp hattımızdan ekibimize ulaşıp talebinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Telefondan internetsiz iptv

IPTV nin genel çalışma mantığı tamamen internet protokolleri üzerine kurulmuştur. Bu durum kullanıcılara malesef karasal yayınlar gibi internetsiz tv izlemek gibi bir şans tanımıyor. Telefondan iptv yi internetsiz izlemek gibi bir seçenek mevcut değildir. Mobil veri ile iptv canlı maç izlemek exxen netflix izlemek ise rahatlıkla mümkündür. Yavaş kota harcayan maç linki, mobil uyumlu kanallar eğlenceyi devamlı kılmaktadır.

Telefondan IPTV ne kadar kota yer

İzlenilen içeriğe göre değişen harcama miktarlarını test etmenizi öneririz. Öncelikle internet hızınızı test etmek için speed test yapmalısınız. Daha sonra Legends IPTV ekibine whatsapp tan yazarak ücretsiz test etmek istediğinizi belirtmelisiniz. Sizinle paylaşılacak 3 günlük test hesabı ile ne kadar kot harcadığını ve yayın kalitesini kontrol edebilirsiniz.

Kanal listesini incelediğinizde bir çok kanalın, özellikle de be in sport izle kanallarının yanında hangi kalitede olduğunu yazarak paylaşmaktayız. Kanal listelerini sunucularımızda 4K, Full HD, HD ve mobil şeklinde ayırmaktayız. Bu işlem ile kullanıcılarımıza oğrudan seçme imkanı sunmaktayız. Telefondan iptv ne kadar kota yer sorusunun yanıtını da bu test aşamasından sonra alabileceksiniz.

Share This Article
Leave a comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir